Dziadzior - 2010-04-02 19:44:14 |
Lonigo, Emiliminacje do DP¦
USA - 44+3: 1. Greg Hancock 21+3 (3,3,3,6!,3,3) 2. Tim Gomez 3 (0,1,2,0,0) 3. Ricky Wells 5 (3,1,1,w,-) 4. Chris Keer 1 (0,w,-,1,d) 5. Ryan Fisher 14 (2,3,3,w,3,3)
Słowenia - 44+2: 16. Matej Zagar 19+2 (1,3,3,6!,3,3) 17. Denis Stojs 5 (3,2,w,ns,ns) - kontuzjowany 18. Samo Kukovica 2 (2,0,0,-,w) - kontuzjowany 19. Aleksander Conda 8 (3,3,2,u,d) 20. Maks Greggoric 10 (1,2,3,2,2)
Finlandia - 40: 11. Joonas Kylmaekorpi 14 (2,3,2,2,4!,1) 12. Antti Mustonen 9 (2,2,1,3,-,1) 13. Juha Hautamaeki 0 (u/ns,ns,ns,ns,-) - kontuzjowany 14. Timo Lahti 4 (1,1,1,-,1) 15. Kauko Nieminen 13 (3,2,2,2,1,3)
Włochy - 27: 6. Mattia Carapnese 6 (0,0,-,3,1,2) 7. Andrea Baroni 4 (1,0,1,-,2) 8. Mattia Tadiello 4 (t,1,-,1,2) 9. Simone Terenzani 6 (2,1,0,2,1,0) 10. Gugiliemo Franchetti 7 (0,2,d!,1,2,2)
Bieg po biegu: 1. HANCOCK (61.58), Kylmaekorpi, Zagar, Carapnese 2. STOJS (66.70), Mustonen, Baroni, Gomez 3. WELLS (65.13), Kukovica, Tadiello (t), Hautamaeki (u/ns) 4. CONDA (65.51), Terenzani, Lahti, Keer 5. NIEMINEN (64.70), Fisher, Greggoric, Franchetti 6. HANCOCK (61.09), Franchetti, Lahti, Kukovica 7. CONDA (64.44), Nieminen, Gomez, Carapnese 8. KYLMAEKORPI (64.19), Greggoric, Wells, Baroni 9. ZAGAR (62.32), Mustonen, Tadiello, Keer (w/u) 10. FISHER (65.61), Stojs, Terenzani, Hautamaeki (ns) 11. HANCOCK (60.56), Conda, Baroni, Hautamaeki (ns) 12. GREGGORIC (65.48), Gomez, Lahti, Franchetti (d) 13. ZAGAR (63.41), Nieminen, Wells, Terenzani 14. HANCOCK (60.39), Kylmaekorpi, Franchetti, Stojs (w/u) 15. FISHER (64.79), Terenzani, Mustonen, Kukovica 16. HANCOCK (60.17), Nieminen, Tadiello, Stojs (ns) 17. ZAGAR (63.84), Kylmaekorpi, Terenzani, Gomez 18. MUSTONEN (65.09), Franchetti, Wells (w/u), Conda (u) 19. CARAPNESE (65.73), Greggoric, Keer, Hautamaeki (ns) 20. ZAGAR (62.80), Kylmaekorpi, Carapnese, Fisher (w/u) 21. HANCOCK (60.21), Greggoric, Nieminen, Terenzani 22. ZAGAR (62.45), Franchetti, Mustonen, Gomez 23. FISHER (65.66), Carapnese, Lahti, Stojs (ns) 24. NIEMINEN (65.34), Baroni, Kukovica (w/u), Keer (d) 25. FISHER (64.00), Tadiello, Kylmaekorpi, Conda (d) 26. HANCOCK (61.24), Zagar
NCD: Hancock - 60.17 sek. w XVI biegu
|
Dziadzior - 2010-04-14 14:40:06 |
Abensberg, Eliminacje do DP¦
Niemcy - 51: 11. Tobias Kroner 11 (2,2,3,2,2) 12. Tobias Busch 7 (3,2,2,0,0) 13. Christian Hefenbrock 11 (2,2,2,2,3) 14. Kevin Woelbert 11 (2,1,3,3,2) 15. Martin Smolinski 11 (3,2,t,3,3)
Czechy - 43: 6. Lukas Dryml 13 (3,3,u!,1,3,3) 7. Jozef Franc 0 (0,0,-,-,-) 8. Ales Dryml 9 (3,d,1,2,3) 9. Adrian Rymel 11 (3,0,3,3,1,1) 10. Matej Kus 10 (w,2,2,3,2,1)
Łotwa - 36: 16. Kjastas Puodżuks 11 (0,3,3,2,2,1) 17. Jevgienij Karavackis 2 (1,1,w,-,-) 18. Viaceslavs Giruckis 6 (0,-,3,1,0,2) 19. Andriej Korolew 5 (1,0,-,2,1,1) 20. Maksims Bogdanovs 12 (u,6!,1,2,w,3)
Norwegia - 22: 1. Rune Sola 1 (1,0,-,t,-) 2. Jan Mikke Bjerg 6 (2,1,0,1,2,0) 3. Marius Rokeberg 6 (1,3,1,1,0,0!) 4. Patrick Haraldsen 3 (0,1,1,1,-) 5. Hernik Hansen 6 (2,3,1,0,0,0)
Bieg po biegu: 1. L. DRYML (72.63), Kroner, Sola, Puodżuks 2. BUSCH (74.52), Bjerg, Karavackis, Franc 3. A. DRYML (73.17), Hefenbrock, Rokeberg, Giruckis 4. RYMEL (74.25), Woelbert, Korolew, Haraldsen 5. SMOLINSKI (73.34), Hansen, Bogdanovs (u), Kus (w2) 6. BOGDANOVS (72.36), Kus, Woelbert, Sola 7. L. DRYML (73.85), Smolinski, Bjerg, Korolew 8. ROKEBERG (73.53), Kroner, Bogdanovs, Franc 9. PUODŻUKS (74.80), Busch, Haraldsen, A. Dryml (d) 10. HANSEN (73.22), Hefenbrock, Karavackis, Rymel 11. PUODŻUKS (72.36), Hefenbrock, Hansen, L. Dryml (u) 12. WOELBERT (73.62), Bogdanovs, A. Dryml, Bjerg 13. RYMEL (73.85), Puodżuks, Rokeberg, Smolinski (t) 14. KRONER (73.29), Kus, Haraldsen, Karavackis (w2) 15. GIRUCKIS (73.64), Busch, L. Dryml, Hansen 16. SMOLINSKI (74.18), A. Dryml, Giruckis, Sola (t) 17. RYMEL (73.87), Kroner, Bjerg, Giruckis 18. KUS (73.92), Korolew, Rokeberg, Busch 19. L. DRYML (72.15), Hefenbrock, Haraldsen, Bogdanovs (w2) 20. WOELBERT (73.10), Puodżuks, Rymel, Hansen 21. BOGDANOVS (72.41), Bjerg, Rymel, Busch 22. HEFENBROCK (73.04), Kus, Puodżuks, Bjerg 23. L. DRYML (73.01), Woelbert, Korolew, Rokeberg 24. SMOLINSKI (73.98), Giruckis, Kus, Rokeberg 25. A. DRYML (74.86), Kroner, Korolew, Hansen
NCD: L. Dryml - 72.15 sek. w XIX biegu
|
Dziadzior - 2010-05-11 19:11:10 |
Awizowane Składy:
Półfinał 1-Gorzów Wielkopolski Rosja 1.Grigorij Łaguta 2.Denis Gizatullin 3.Renat Gafurov 4.Roman Povazhny 5.Emil Sajfutdinov
Polska 6.Jarosław Hampel 7.Rafał Dobrucki 8.Rune Holta 9.Adrian Miedziński 10.Tomasz Gollob
Niemcy 11.Martin Smolinski 12.Christian Hefenbrock 13.Kevin Woelbert 14.Max Dilger 15.Tobias Kroner
Dania 16.Kenneth Bjerre 17.Bjarne Pedersen 18.Nicki Pedersen 19.Hans Andersen 20.Niels Kristian Iversen
Półfinał 2-Kings Lynn Szwecja 1.Peter Karlsson 2.Andreas Jonsson 3.Joonas Davidsson 4.Fredrik Lindgren 5.Daniel Nermark
USA: 6.Greg Hancock 7.Kenny Ingalls 8.Chris Kerr 9.Ricky Wells 10.Ryan Fisher
Wielka Brytania 11.Tai Woffinden 12.Edward Kennett 13.Lee Richardson 14.Lewis Bridger 15.Chris Harris
Australia 16.Leigh Adams 17.Darcy Ward 18.Chris Holder 19.Ryan Sullivan 20.Jason Crump
Gorzów, Półfinał 1-Gorzów Wielkopolski
Dania - 56: 16. Kenneth Bjerre 14 (3,3,3,3,2) 17. Bjarne Pedersen 11 (3,2,2,3,1) 18. Nicki Pedersen 12 (3,3,u,3,3) 19. Hans Andersen 11 (3,2,2,3,1) 20. Niels Kristian Iversen 8 (1,2,1,2,2) -------------------------------------------------- AWANS Polska - 52: 6. Jarosław Hampel 15 (1,3,2,6!,3) 7. Rafał Dobrucki 9 (2,3,3,1,w) 8. Rune Holta 10 (2,2,2,2,2) 9. Adrian Miedziński 7 (1,1,2,2,1) 10. Tomasz Gollob 11 (3,2,3,w,3)
Rosja - 43: 1. Grigorij Łaguta 8 (2,1,1,0,1,3) 2. Denis Gizatullin 4 (1,1,-,1,1) 3. Renat Gafurov 6 (1,1,-,2,2) 4. Roman Povazhny 6 (2,1,1,w,2) 5. Emil Sajfutdinov 19 (2,3,6!,3,2,3) ---------------------------------------------------- BARAŻ Niemcy - 5: 11. Martin Smolinski 0 (0,0,0,0,0) 12. Christian Hefenbrock 2 (0,0,1,1,0) 13. Kevin Woelbert 1 (0,0,0,1,0) 14. Max Dilger 0 (0,0,0,0,0) 15. Tobias Kroner 2 (0,0,1,0!,1)
Bieg po biegu: 1. BJERRE (62.76), Łaguta, Hampel, Smolinski 2. B. PEDERSEN (64.67), Dobrucki, Gizatullin, Hefenbrock 3. N. PEDERSEN (61.80), Holta, Gafurov, Woelbert 4. ANDERSEN (64.79), Povazhny, Miedziński, Dilger 5. GOLLOB (62.45), Sajfutdinov, Iversen, Kroner 6. N. PEDERSEN (62.39), Gollob, Łaguta, Dilger 7. HAMPEL (63.99), Andersen, Gizatullin, Kroner 8. DOBRUCKI (63.81), Iversen, Gafurov, Smolinski 9. BJERRE (63.73), Holta, Povazhny, Hefenbrock 10. SAJFUTDINOV (63.22), B. Pedersen, Miedziński, Woelbert 11. DOBRUCKI (64.33), Andersen, Łaguta, Woelbert 12. SAJFUTDINOV (63.53), Holta, Iversen, Dilger 13. BJERRE (62.83), Miedziński, Kroner, Łaguta 14. GOLLOB (61.34), B. Pedersen, Povazhny, Smolinski 15. SAJFUTDINOV (61.21), Hampel, Hefenbrock, N. Pedersen (u) 16. B. PEDERSEN (63.63), Holta, Łaguta, Kroner 17. N. PEDERSEN (62.28), Miedziński, Gizatullin, Smolinski 18. ANDERSEN (62.24), Gafurov, Hefenbrock, Gollob (w2) 19. HAMPEL (62.14), Iversen, Woelbert, Povazhny (w/u) 20. BJERRE (62.33), Sajfutdinov, Dobrucki, Dilger 21. ŁAGUTA (63.07), Iversen, Miedziński, Hefenbrock 22. GOLLOB (61.19), Bjerre, Gizatullin, Woelbert 23. HAMPEL (63.82), Gafurov, B. Pedersen, Dilger 24. N. PEDERSEN (62.89), Povazhny, Kroner, Dobrucki (w2) 25. SAJFUTDINOV (62.67), Holta, Andersen, Smolinski
NCD: Gollob - 61.19 sek. w XXII biegu
King's Lynn, Półfinał DP¦
Australia - 58: 16. Leigh Adams 14 (3,3,3,3,2) 17. Darcy Ward 7 (2,1,2,2,0) 18. Chris Holder 12 (3,3,2,1,3) 19. Ryan Sullivan 10 (3,1,3,3,d) 20. Jason Crump 15 (3,3,3,3,3) --------------------------------------------AWANS
Szwecja - 46: 1. Peter Karlsson 3 (0,2,0,1,-) 2. Andreas Jonsson 17 (3,2,4!,2,3,3) 3. Jonas Davidsson 10 (2,1,1,2,2,2) 4. Fredrik Lindgren 12 (2,2,3,1,2,2) 5. Daniel Nermark 4 (0,-,-,2,2)
Wielka Brytania - 33: 11. Tai Woffinden 8 (1,2,-,0,2,3) 12. Edward Kennett 3 (1,1,-,1,w) 13. Lee Richardson 8 (1,3,2,1,1) 14. Lewis Bridger 5 (1,1,1,1,1) 15. Chris Harris 9 (2,0,2,2!,3,u) -------------------------------------------------Baraż USA - 16: 6. Greg Hancock 13 (2,3,2!,3,w,3) 7. Knny Ingalls 1 (0,0,-,0,1) 8. Chris Kerr 0 (0,0,0,0,w) 9. Ricky Wells 1 (0,0,0,0,1) 10. Ryan Fisher 1 (1,0,0,0,0)
Bieg po biegu: 1. ADAMS (58.83), Hancock, Woffinden, Karlsson 2. JONSSON (59.96), Ward, Kennett, Ingalls 3. HOLDER (60.77), Davidsson, Richardson, Kerr 4. SULLIVAN (59.98), Lindgren, Bridger, Wells 5. CRUMP (58.56), Harris, Fisher, Nermark 6. HOLDER (59.57), Karlsson, Bridger, Fisher 7. HANCOCK (60.22), Jonsson, Sullivan, Harris 8. CRUMP (58.74), Woffinden, Davidsson, Ingalls 9. ADAMS (58.08), Lindgren, Kennett, Kerr 10. RICHARDSON (59.25), Jonsson, Ward, Wells 11. SULLIVAN (60.45), Richardson, Hancock, Karlsson 12. CRUMP (58.60), Jonsson, Bridger, Kerr 13. ADAMS (58.22), Harris, Davidsson, Wells 14. LINDGREN (59.05), Ward, Harris, Fisher 15. HANCOCK (60.96), Holder, Lindgren, Woffinden 16. HARRIS (60.17), Ward, Karlsson, Kerr 17. JONSSON (59.36), Woffinden, Holder, Wells 18. SULLIVAN (60.81), Davidsson, Kennett, Fisher 19. CRUMP (59.56), Lindgren, Richardson, Hancock (w/u) 20. ADAMS (59.31), Nermark, Bridger, Ingalls 21. CRUMP (59.38), Davidsson, Wells, Kennett (w2) 22. JONSSON (58.37), Adams, Richardson, Fisher 23. HANCOCK (59.38), Davidsson, Bridger, Ward 24. HOLDER (60.99), Lindgren, Ingalls, Harris (u) 25. WOFFINDEN (60.60), Nermark, Sullivan (d), Kerr (w2)
NCD: Adams - 58.08 sek. w IX biegu
|
Dziadzior - 2010-05-13 10:46:57 |
Baraż-Vojens
Wielka Brytania 1.Lee Richardson 2.Daniel King 3.Tai Woffinden 4.Lewis Bridger 5.Chris Harris
Szwecja 6.Andreas Jonsson 7.Magnus Zetterstroem 8.Joonas Davidsson 9.Peter Karlsson 10.Fredrik Lindgren
Rosja 11.Grigorij Łaguta 12.Denis Gizatullin 13.Renat Gafurov 14.Roman Povazhny 15.Emil Sajfutdinov
Polska 16.Jarosław Hampel 17.Rafał Dobrucki 18.Rune Holta 19.Janusz Kołodziej 20.Tomasz Gollob
Vojens, Baraż DP¦
Polska - 56: 16. Jarosław Hampel 10 (3,d,2,3,2) 17. Rafał Dobrucki 8 (2,2,1,1,2) 18. Rune Holta 11 (3,1,2,3,2) 19. Janusz Kołodziej 12 (3,1,3,2,3) 20. Tomasz Gollob 15 (3,3,3,3,3)
Szwecja - 42: 6. Andreas Jonsson 15 (2,6!,3,1,0,3) 7. Magnus Zetterstroem 8 (3,1,1,2,1) 8. Jonas Davidsson 11 (1,3,1,2,2,2) 9. Peter Karlsson 3 (2,1,0,0,-) 10. Fredrik Lindgren 5 (0,-,3,1,1) ------------------------------------------------------------- Rosja - 36: 11. Grigorij Łaguta 7 (0,0,2,2,2,1) 12. Denis Gizatullin 3 (1,1,0,-,1,0) 13. Renat Gafurov 0 (0,-,0,-,-) 14. Roman Povazhny 7 (0,2,2,3,0,0) 15. Emil Sajfutdinov 19 (2,2,6!,3,3,3)
Wielka Brytania - 22: 1. Lee Richardson 3 (1,0,2,0,0) 2. Daniel King 0 (d,0,-,-,-) 3. Tai Woffinden 6 (2,2,d!,1,0,1) 4. Lewis Bridger 7 (1,2,0,1,3,0) 5. Chris Harris 6 (1,0,3,1,1,0)
Bieg po biegu: 1. HAMPEL (59.30), Jonsson, Richardson, Łaguta 2. ZETTERSTROEM (60.03), Dobrucki, Gizatullin, King (d) 3. HOLTA (59.12), Woffinden, Davidsson, Gafurov 4. KOŁODZIEJ (59.50), Karlsson, Bridger, Povazhny 5. GOLLOB (59.65), Sajfutdinov, Harris, Lindgren 6. JONSSON (60.47), Povazhny, Holta, Richardson 7. JONSSON (58.90), Sajfutdinov, Kołodziej, King 8. GOLLOB (59.76), Woffinden, Zetterstroem, Łaguta 9. DAVIDSSON (58.14), Bridger, Gizatullin, Hampel (d) 10. SAJFUTDINOV (59.53), Dobrucki, Karlsson, Harris 11. KOŁODZIEJ (59.18), Richardson, Zetterstroem, Gafurov 12. GOLLOB (59.32), Povazhny, Davidsson, Woffinden (d) 13. SAJFUTDINOV (58.22), Hampel, Woffinden, Karlsson 14. LINDGREN (59.27), Łaguta, Dobrucki, Bridger 15. HARRIS (60.20), Holta, Jonsson, Gizatullin 16. SAJFUTDINOV (59.60), Davidsson, Dobrucki, Richardson 17. HOLTA (60.82), Łaguta, Harris, Karlsson 18. POVAZHNY (59.27), Kołodziej, Lindgren, Woffinden 19. GOLLOB (58.46), Łaguta, Bridger, Jonsson 20. HAMPEL (59.14), Zetterstroem, Harris, Povazhny 21. GOLLOB (58.74), Davidsson, Gizatullin, Richardson 22. BRIDGER (58.14), Hampel, Lindgren, Gizatullin 23. JONSSON (60.24), Dobrucki, Woffinden, Povazhny 24. SAJFUTDINOV (58.18), Holta, Zetterstroem, Bridger 25. KOŁODZIEJ (59.61), Davidsson, Łaguta, Harris
NCD: Davidsson - 58.14 sek. w IX biegu
|
Dziadzior - 2010-06-02 14:19:32 |
Wielki Finał DP¦
Polska 1.Jarosław Hampel 2.Grzegorz Walasek 3.Rune Holta 4.Janusz Kołodziej 5.Tomasz Gollob
Australia 6.Jason Crump 7.Leigh Adams 8.Ryan Sullivan 9.Darcy Ward 10.Chris Holder
Szwecja 11.Jonas Davidsson 12.Fredrik Lindgren 13.Magnus Zetterstroem 14.Peter Karlsson 15.Andreas Jonsson
Dania 16.Kenneth Bjerre 17.Hans Andersen 18.Nicki Pedersen 19.Bjarne Pedersen 20.Niels Kristian Iversen
|
Dziadzior - 2010-06-02 14:46:02 |
Vojens, Finał DP¦
1.Polska - 43+3: 1. Jarosław Hampel 7 (3,1,0,3,0) 2. Grzegorz Walasek 7 (u,2,3,1,1) 3. Rune Holta 6 (1,u,2,3,0) 4. Janusz Kołodziej 11 (3,3,3,2,0) 5. Tomasz Gollob 12+3 (3,2,1,3,3)
2.Dania - 43+2: 16. Kenneth Bjerre 8 (2,2,1,-,3) 17. Hans Andersen 8 (2,3,d,1,2) 18. Nicki Pedersen 18+2 (3,3,2,3,4!,3) 19. Bjarne Pedersen 4 (2,0,1,1,0) 20. Niels Kristian Iversen 5 (0,3,1,u,1)
3.Australia - 41: 6. Jason Crump 16 (1,3,3,3,3,3) 7. Leigh Adams 12 (3,2,6!,0,1) 8. Ryan Sullivan 6 (2,0,2,0,2) 9. Darcy Ward 0 (0,0,0,0,-) 10. Chris Holder 7 (1,2,2,d,2)
4.Szwecja - 29: 11. Jonas Davidsson 0 (w,-,-,-,-) - kontuzjowany 12. Fredrik Lindgren 8 (1,1,0,2,2,2) 13. Magnus Zetterstroem 5 (0,1,2,1,1,0) 14. Peter Karlsson 4 (1,0,0,1,1,1) 15. Andreas Jonsson 12 (2,1,2!,3,2,2)
Bieg po biegu: 1. HAMPEL (58.41), Bjerre, Crump, Davidsson (w/u) 2. ADAMS (59.28), Andersen, Lindgren, Walasek (u) 3. N. PEDERSEN (59.32), Sullivan, Holta, Zetterstroem 4. KOŁODZIEJ (59.12), B. Pedersen, Karlsson, Ward 5. GOLLOB (59.51), Jonsson, Holder, Iversen 6. N. PEDERSEN (58.24), Holder, Hampel, Karlsson 7. CRUMP (59.78), Walasek, Jonsson, B. Pedersen 8. IVERSEN (59.79), Adams, Jonsson, Holta (u) 9. KOŁODZIEJ (59.29), Bjerre, Lindgren, Sullivan 10. ANDERSEN (59.84), Gollob, Zetterstroem, Ward 11. ADAMS (59.00), Zetterstroem, B. Pedersen, Hampel 12. WALASEK (59.22), Sullivan, Iversen, Karlsson 13. JONSSON (60.50), Holta, Bjerre, Ward 14. KOŁODZIEJ (59.98), Holder, Zetterstroem, Andersen (d) 15. CRUMP (59.89), N. Pedersen, Gollob, Lindgren 16. HAMPEL (60.51), Jonsson, Andersen, Sullivan 17. N. PEDERSEN (58.65), Lindgren, Walasek, Ward 18. HOLTA (59.18), Lindgren, B. Pedersen, Holder (d) 19. CRUMP (59.76), Kołodziej, Zetterstroem, Iversen (u) 20. GOLLOB (58.49), N. Pedersen, Karlsson, Adams 21. CRUMP (58.20), Lindgren, Iversen, Hampel 22. BJERRE (59.32), Holder, Walasek, Zetterstroem 23. CRUMP (59.48), Andersen, Karlsson, Holta 24. N. PEDERSEN (59.20), Jonsson, Adams, Kołodziej 25. GOLLOB (58.64), Sullivan, Karlsson, B. Pedersen 26. GOLLOB (58.41), N. Pedersen
NCD: Crump - 58.20 sek. w XXI biegu
|